Wprowadzamy nowy wymiar siłowni

Klub „GryFit” został wyposażony w profesjonalne urządzenia siłowe i cardio. Dobór sprzętu treningowego gwarantuje możliwość przetrenowania wszystkich grup mięśniowych poprzez zaatakowanie od strony każdego przyczepu mięśniowego. Dzięki temu nasze mięśnie osiągną tzw. „satysfakcję treningową” i zostaną dokładnie przetrenowane. W tym celu sala do ćwiczeń siłowych została podzielona na trzy strefy:

STREFĘ WOLNYCH CIĘŻARÓW

STREFĘ WOLNYCH CIĘŻARÓW – znajdujące się tutaj sztangi, sztangielki, suwnice oraz ławeczki do wyciskania, zapewnią pełny zakres ruchu, który nie jest ograniczony wymuszonym ruchem maszyny, a także angażują wiele grup mięśniowych podczas jednego ćwiczenia. Zaangażowane są także mięśnie odpowiedzialne za stabilizację naszego ciała.

STREFĘ MASZYN STACJONARNYCH

STREFĘ MASZYN STACJONARNYCH – w tej strefie znajdują się także urządzenia z wolnym obciążeniem, które posiadają doskonałą biomechanikę ruchu. Maszyny stacjonarne „wymuszają” ruch, dlatego świetnie nadają się dla osób początkujących. Maszyny stacjonarne są bezpieczne, można na nich ćwiczyć bez asekuracji. Osoby rzeźbiące mięśnie, mogą wykonywać ćwiczenia do momentu tzw. „upadku mięśniowego” bez obawy o kontuzje bądź uraz.

STREFĘ CARDIO

STREFĘ CARDIO – w tej strefie znajdują się bieżnie, elipteki, rowery stacjonarne i inne maszyny aerobowe. Słowem wszystko co jest potrzebne do redukcji masy ciała. Dzięki ćwiczeniom cardio zyskujemy poprawę kondycji fizycznej, wytrzymałości, a także możemy się odstresować. Ćwiczenia tlenowe trwające min. 30 minut pomagają w walce z nadciśnieniem i cukrzycą.

Pamiętaj, naszą misją – Twój cel