Programy Treningowe

PROGRAM WALKI Z NADWAGĄ

Program skierowany jest do osób, które mają trudności w gubieniu zbędnych kilogramów oraz tych, którzy dotychczas podejmowali bezskuteczne wysiłki „odchudzające”. Program ma charakter kompleksowy. W jego ramach – na spotkaniach grupowych – wspólnie uczymy się ustalania prawidłowo zbilansowanej diety, obalamy mity na temat złych i dobrych diet, wskazujemy błędy w stosowaniu diety, monitorujemy postępy, bądź ich brak, w redukcji masy ciała.
Poza spotkaniami i teorią – TRENUJEMY. Bez treningu nasze odchudzanie nie odniesie sukcesu. Intensywność treningowa jest indywidualnie opracowywana dla każdego uczestnika programu. Treningi są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora sportowego.

KURS KULTURYSTYKI KLASYCZNEJ

Program skierowany jest do osób początkujących, które chcą poznać mechanizmy budowania masy mięśniowej. Poza zajęciami praktycznymi i nauką prawidłowego wykonywania ćwiczeń, odbywa się cykl wykładów, na których omawiane są techniki treningowe, zasady prawidłowego konstruowania diety, zasady suplementacji. Program prowadzony jest przez wykwalifikowanego instruktora kulturystyki.

AKTYWNY SENIOR

Program skierowany do osób starszych, przebywających na emeryturze, mających mnóstwo wolnego czasu i chcących jego część przeznaczyć na poprawę swojej kondycji fizycznej. W ramach programu oferujemy zorganizowane zajęcia pod nazwą Zdrowy kręgosłup, TBC (Total Body Condition), Aktywny senior. Zajęcia odbywają się w godzinach przedpołudniowych.